Регламент

Регламент

Шановні студенти,

Дякуємо, що приєдналися до Танцювальної Школи Arthur Murray Kyiv. З нашого боку, ми зробимо все можливе, щоб танець у нашій Студії був для вас цікавим, приємним, і щоб ви якомога швидше досягли своїх танцювальних цілей.

Люб’язно просимо ознайомитися з регламентом нашої Студії.

РЕГЛАМЕНТ СТУДІЇ

 1. Студія надає такі послуги:
 • Індивідуальні уроки у формі особистого догляду за Учасником або парою Учасників.
 • Вхід на групові Заняття, в рамках якого Учасник має право входу на танцювальні заняття. Студія, в рамках плати за вхід на групові Заняття, забезпечуватиме присутність інструктора в танцювальному залі, завданням якого буде демонструвати танцювальні кроки та вибирати відповідну музику. Дії, які виконує інструктор під час групових занять, не включають індивідуальних тренувань або індивідуального навчання танцю у формі особистого догляду за Учасником.
 • Вхід на групові практичні заняття (групові танцювальні події, танцювальні вечірки), в рамках якого Учасник має право входу на танцювальний зал та можливість перегляду танцювальних показів, а також можливість танцювати на залі в рамках вправ та кроків, вивчених у Студії.
 • Групові заняття та практичні заняття (танцювальні вечірки) відбуваються згідно з визначеним Студією графіком виключно у Студії.
 1. Незалежно від обсягу послуг, зазначених у пункті 1 Регламенту, Студія, надаючи ці послуги, буде забезпечувати Учасникам відповідний музичний супровід, освітлення приміщень, а також доступ до гардеробу, туалету та інших приміщень.
 1. Щоб відмінити або перенести індивідуальний урок на інший час, слід повідомити про це Студію принаймні за 24 години до запланованого часу уроку за номером телефону +38 (067) 209 35 69 або електронною поштою: am@arthurmurray.com.ua. У випадку, коли скасування або перенесення індивідуального уроку відбувається менш ніж за 24 години до запланованого уроку, урок вважається проведеним. За рішенням Студії, винятком може бути раптова хвороба Учасника, за умови, що Учасник найшвидше повідомить Студію про свою хворобу.
 1. У випадку запізнення Учасника на урок/заняття/практику, вони закінчуються в запланований час (урок/заняття/практика не продовжується через затримку). Будь ласка, не запізнюйтесь на уроки/заняття/практики.
 1. У Студії уроки і заняття проводять команда вчителів/інструкторів, які спеціалізуються в різних аспектах танцю.
 1. Щоб не заважати проведенню індивідуальних уроків, групових занять і практик, просимо вимикати або приглушувати мобільні телефони під час цих занять.
 1. З огляду на соціальний характер танцювальних занять і практик, Учасники повинні дотримуватися правил гігієни, використовувати освіжаючі засоби та дезодоранти перед початком занять/практик.
 1. З метою безпеки та комфорту Учасників ми рекомендуємо носити зручне взуття на уроки/заняття/сесії – для жінок, це може бути взуття з невеликим каблуком та жорстким задником, а для чоловіків – взуття з гнучкою підошвою. Рекомендуємо використовувати спеціальне танцювальне взуття, яке можна придбати в танцювальних магазинах.
 1. Співробітники Студії не можуть приймати подарунки від Учасників.

Дякуємо і бажаємо приємного навчання 🙂

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this