Фокстрот

Цей танець називають танцем щасливих людей. Музика Гленна Міллера та Френка Сінатри – «Under My Skin», «New York, New York» – найкраще відображає його характер.

Фокстрот

Цей танець називають танцем щасливих людей. Музика Гленна Міллера та Френка Сінатри – «Under My Skin», «New York, New York», найкраще відображає його характер.

Фокстрот – це поєднання елегантності вальсу і кокетливості кубинського ча-ча-ча. Сама назва «фокстрот» походить від слів «крок лиса», символізуючи те, як рухається хвіст, коли тварина радіє. Як на практиці виглядає цей танцювальний стиль? Це плавне поєднання граційних рухів, які справді нагадують кроки лисиці!

Вивчати фокстрот буде легко та весело, і ви будете вражені, як швидко освоїте кроки. Фокстрот – це чудовий спосіб займатися спортом, розвивати впевненість у собі та заводити нових друзів.

Якщо ви шукаєте легкий і приємний спосіб навчитися фокстроту, приходьте до танцювальної студії Arthur Murray! Ми гарантуємо, що ви чудово проведете час, опановуючи цей чудовий стиль танцю.

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this