Як пришвидшити свій танцювальний прогрес?

Хочете танцювати, як у фільмі «Брудні танці»? Безумовно, основою є опанування кроків і танцювальних фігур, а також практика: щобільше часу ми приділяємо заняттям, то кращими будуть результати. Як найкраще почати навчатись? Уроки танців з професійними викладачами допоможуть вам не тільки ефективно, але й швидко та без напруги освоїти танцювальні навички у комфортному для вас темпі....

Хочете танцювати, як у фільмі «Брудні танці»? Безумовно, основою є опанування кроків і танцювальних фігур, а також практика: щобільше часу ми приділяємо заняттям, то кращими будуть результати.

Як найкраще почати навчатись?

Уроки танців з професійними викладачами допоможуть вам не тільки ефективно, але й швидко та без напруги освоїти танцювальні навички у комфортному для вас темпі. Розклад, адаптований до ваших можливостей та побажань, індивідуальні та групові заняття, можливість брати участь у танцювальних заходах, професійні інструктори і приємна компанія – в Arthur Murray це все ідеально підходить як для початківців, так і для більш досвідчених танцюристів.

Заснована в 1912 році, сьогодні компанія має міжнародне визнання, представлена 300 закладами на 6 континентах та може похизуватися безліччю задоволених клієнтів і досвідом у постановці хореографії для таких відомих фільмів, як «Брудні танці», «Запах жінки» і «Потанцюємо?». Тож запрошуємо долучитися до нашої танцювальної родини!

Також згадаємо кілька правил, які допоможуть вам ще швидше освоїти магію танцю:

Ось вони:

  • Вчіться у найкращих. В Arthur Murray викладачі не тільки навчають студентів і виправляють помилки, але й на власному прикладі показують, як виглядає певний танець на різних рівнях. Також є можливість танцювати в парі з інструктором, тож вам не доведеться хвилюватися через відсутність партнера. Записи виступів професійних танцюристів і танцювальні програми також можуть бути цікавим джерелом натхнення.
  • Регулярно займайтеся. Саме регулярні заняття – запорука найбільш ефективного засвоєння нових навичок. Інструктор допоможе скоригувати розклад відповідно до ваших можливостей.
  • Ще одна чудова можливість потренуватися в танцях і набути впевненості на танцполі – танцювальні вечірки. Arthur Murray організовує численні заходи, де ви познайомитеся з новими людьми, отримаєте цінний танцювальний досвід і справді приємно проведете час.
  • Слухайте музику, яка вам подобається. Не тільки на танцполі, а й у машині, під час прибирання чи навіть на роботі. Незабаром ви помітите, що ваші улюблені пісні тепер звучать зовсім по-іншому – ви швидко вловлюєте темп танцю і вже думаєте, як рухатися під ці ритми. Не стримуйте себе!

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this