Як обрати стиль для весільного танцю?

Який стиль обрати для першого танцю? Це питання, яке ставлять нам багато наречених. Мене звати Аніта, і я інструктор у школі танців Arthur Murray. Сьогодні я відповім вам на це питання. Перш ніж вибрати стиль першого танцю, варто запитати себе, які емоції ви хочете відчути і показати гостям на вашому весіллі. Бажаєте виглядати романтично та...

Який стиль обрати для першого танцю?

Це питання, яке ставлять нам багато наречених. Мене звати Аніта, і я інструктор у школі танців Arthur Murray. Сьогодні я відповім вам на це питання.

Перш ніж вибрати стиль першого танцю, варто запитати себе, які емоції ви хочете відчути і показати гостям на вашому весіллі. Бажаєте виглядати романтично та елегантно чи, можливо, вам більше до душі швидкі, вільні та енергійні ритми?

Якщо перший варіант для вас переконливіший, рекомендуємо спробувати кілька кроків елегантного вальсу або романтичної і чуттєвої румби.

Багато пар, які спробували танго, обирають саме його.

Для прихильників більш швидких ритмів хорошим варіантом може виявитися кокетливе й енергійне ча-ча-ча, розкута і сексуальна бачата або веселий і легкий свінг.

Аніта, експерт першого танцю у школі Arthur Murray.

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this