Що таке бальні танці?

Бальні танці є чудовим способом активно розважитися. Бажаєте покращити свій фізичний стан, зміцнити м’язи, а можливо, познайомитися з новими людьми та набути впевненості в собі? Або просто відпочити та добре провести час? Ви потрапили в потрібне місце! Бальні танці виконують з 20-го століття – колись на балах і інших світських заходах, а тепер професійно на...

Бальні танці є чудовим способом активно розважитися. Бажаєте покращити свій фізичний стан, зміцнити м’язи, а можливо, познайомитися з новими людьми та набути впевненості в собі? Або просто відпочити та добре провести час? Ви потрапили в потрібне місце!

Бальні танці виконують з 20-го століття – колись на балах і інших світських заходах, а тепер професійно на змаганнях і турнірах, а по-аматорськи – на вечірках і танцювальних заходах. Це найпопулярніші та найулюбленіші парні танці, рухи яких є універсальними та завжди потрібними в житті. Різновидів бальних танців є багато, і кожен знайде щось для себе, адже серед бальних танців є і елегантний вальс, і чуттєве танго, і кокетливе ча-ча-ча.

Крім них, в Arthur Murray ви опануєте самбу, румбу, сальсу, фокстрот, свінг, бачату або мамбо – вибір дійсно великий і не обмежується цим списком, а кожен з цих танців має власний, абсолютно унікальний характер.

Які ж у них спільні риси? Рухи та фігури цих танцювальних стилів чудово поєднуються з будь-якою музикою та стануть у пригоді в різноманітних ситуаціях – на весіллі, вечірці, ділових заходах чи побаченнях.

Що важливо в бальних танцях?

  • Кроки і фігури. Досвідчені інструктори Arthur Murray подбають про те, щоб ви легко та приємно освоїли обрану хореографію.
  • Розуміння партнера. Бальні танці виконують у парі, тому на заняттях ними ви навчитеся інтуїтивно відчувати партнера, невербально спілкуватися з ним, керувати у парі чи слідувати.
  • Багатозадачність. Колись на світських заходах під час танців вели різноманітні розмови – від розповідей про погоду до освідчень. Мало що змінилося, танці – це така ж чудова та природна можливість поговорити з партнером про все на світі.

Танцюйте з нами!

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this