Чому сучасні жінки обирають танці замість тренувань?

Якщо ви втомилися від стандартних тренувань і хочете урізноманітнити свою фізичну активність, спробуйте танці. Ви зможете поєднати приємне з корисним і тренуватися, не втомлюючись від важких фізичних навантажень. Науково доведено, що танцювальні рухи можуть допомогти схуднути, покращити поставу та додати більше енергії, а також покращити настрій. Танці – чудова заміна занять у спортзалі. Як і...

Якщо ви втомилися від стандартних тренувань і хочете урізноманітнити свою фізичну активність, спробуйте танці. Ви зможете поєднати приємне з корисним і тренуватися, не втомлюючись від важких фізичних навантажень. Науково доведено, що танцювальні рухи можуть допомогти схуднути, покращити поставу та додати більше енергії, а також покращити настрій.

Танці – чудова заміна занять у спортзалі. Як і в спорті, в танцю задіяні всі групи м’язів. Це не лише покращить ваш фізичний стан: танці посилюють вироблення гормону щастя – ендорфінів, і покращують пам’ять.

Навіть сильна втома зникне в перші хвилини танцю. Він підбадьорить вас краще, ніж найміцніший еспресо. Більше того, регулярні фізичні вправи допоможуть вам залишатися активними та повними сил щодня.

Дослідження, опубліковане в International Journal of Neuroscience, довело, що танці можуть допомогти боротися зі стресом і подолати депресію. Навіть якщо ви не дуже гнучкі від природи, танці легко це виправлять. Кожне тренування починається з розминки, яка стимулюватиме м’язи та допоможе їм краще «розтягнутися».

Танці чудово пропрацьовують м’язи спини, допомагаючи сформувати красиву поставу.

Крім всіх перерахованих переваг, є ще один, дуже приємний плюс – ви швидко схуднете, не втомлюючись від нудних тренувань на велотренажері.

Бальні танці поділяються на: європейські та латиноамериканські. У першій групі — повільний Віденський Вальс, Квікстеп, Танго та повільний Фокстрот, до латини натомість належать  — Самба, Ча-ча-ча, Румба, Пасодобль і Джайв.

Дослідження, проведене Університетом Іллінойсу в Чикаго, показало, що латиноамериканські танці особливо покращують витривалість і фізичну форму. В експерименті взяли участь 54 учасники, які не займалися активними видами спорту, але повинні були відвідувати заняття з Сальси, Ча-ча-ча і Бачати двічі на тиждень протягом чотирьох місяців. Перед дослідженням фізіологи вимірювали час проходження відстані у 400 метрів. Після експерименту учасники проходили цю відстань на десять відсотків швидше.

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this