5 найпоширеніших побоювань, які заважають вам почати займатися танцями

Ви думаєте про уроки бальних танців, але не впевнені, чи це для вас? Відповідаємо на питання, які найчастіше хвилюють початківців!   1. «У мене немає почуття ритму, я не вмію красиво рухатися і буду просто смішно виглядати» Уміння танцювати – це не те, з чим ми народжуємося, тому кожен, хто починає вчитися, спершу має трохи...

Ви думаєте про уроки бальних танців, але не впевнені, чи це для вас? Відповідаємо на питання, які найчастіше хвилюють початківців!

 

1. «У мене немає почуття ритму, я не вмію красиво рухатися і буду просто смішно виглядати»

Уміння танцювати – це не те, з чим ми народжуємося, тому кожен, хто починає вчитися, спершу має трохи “дерев’яні” ноги, але це швидко зміниться протягом навчання. Окрім того, танець покращує нашу координацію, фізичну форму, розвиває почуття ритму та допомагає набути впевненості в собі. Тож це чудовий засіб почуватися комфортно у власному тілі!

2. «Я занадто старий, щоб вчитися танцювати»

Якщо ви шукаєте веселе та корисне для здоров’я хобі, від якого можна отримати масу задоволення, кращого варіанту, ніж бальні танці, просто не існує! Пригоду з танцями можна почати в будь-якому віці, незалежно від фізичної кондиції, а заняття стануть приємною і корисною формою активності. Ви не мусите мати спеціальної підготовки, щоб почати займатись, адже йдете на уроки, щоб набути нові вміння.

3. «У мене немає партнера»

У Arthur Murray не обов’язково приходити з власним партнером – ми пропонуємо також формат заняття pro-am, тобто урок, на якому ви танцюєте з інструктором. Це дуже ефективний метод навчання, який ви, напевно, бачили на таких шоу, як «Танці з зірками».

4. «Уроки будуть нудними або надто складними»

Звичайно, кожен з нас коли-небудь зустрічав не дуже цікавого вчителя, заняття з яким відверто виснажували, а образ професійного танцюриста часто асоціюється насамперед із важкою працею. Чи станеться щось подібне з вами під час навчання в Arthur Murray? У жодному разі!

Недаремно наш девіз – допомогти вам отримувати насолоду від життя за допомогою танцю. Заняття в Arthur Murray – це насамперед приємний спосіб провести час, відпочити та швидко й легко навчитися танцювати.

5. «Навіщо це, якщо мені все одно не знадобиться вміння танцювати»

Танці – це передусім користь для здоров’я, вони допомагають розтягнутися і розслабитися, зміцнити тіло (особливо ноги і хребет) і отримати фігуру вашої мрії, а також знімають емоційну напругу, яку ми так часто відчуваємо сьогодні.

 

Під час занять ви вивчите універсальні фігури, які дозволять почуватися добре і дадуть змогу вільно танцювати будь-де та в будь-якому ритмі. Крім того, танці – це чудовий спосіб розважитися, познайомитися з новими людьми або набути нового цікавого досвіду зі своїм партнером.

 

Усе ще хвилюєтесь? Запрошуємо на пробне заняття – переконайтеся самі!

Перевірена методика Артура Мюррея – найпростіший і найшвидший спосіб навчитися танцювати

Спробуйте і Ви!

Індивідуальне заняття

-70% знижки

© Copyright 2024 Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this